UPRAVNI ODBOR

Upravni odbor koordinara aktivnostima, upravlja resursima zajedničke imovine Društva, te donosi odluke koje su značajne za članove Društva, udrugu i razvoj planinarstva u svim područjima našeg djelovanja.

Članovi Upravnog odbora PD “Glas Istre” Pula izabrani su na Izvanrednoj Skupštini, održanoj 21.travnja 2017. godine sa četverogodišnjim mandatom za period 2017.-2021. godine.

Upravni odbor sastoji se od 9 članova:

Goran Kos                       – predsjednik Društva

Zlatko Džananović       – dopredsjednik Društva

Sašo Trajčeski               – gospodar Društva

Natalija Radola             – tajnica Društva

Aleksandar Ćatić           – pročelnik Alpinističkog odsjeka

Ana Fonović                   – članica Upravnog odbora

Ingrid Ivanić                  – članica Upravnog odbora

Richard Peršić               – član Upravnog odbora

Vilim Boljunčić              – član Upravnog odbora

Uz podršku članova naše udruge, te za dobrobit našeg Društva zajedničkim radom, zalaganjem, idejama i iskustvom nastojimo u planinarskom duhu i etici njegovati ideje i naslijeđenu ostavštinu dugogodišnje priče pod prepoznatljivim imenom Planinarskog društva „Glas Istre“ Pula u želji da ih prenesemo na mlađe generacije.

I upravo to planinarsko naslijeđe, obvezuje nas na očuvanje i razvijanje temeljnih vrijednosti koje su generacije planinara prije nas započele i izgradile.

Upravni odbor