UPRAVNI ODBOR

Upravni odbor koordinara aktivnostima, upravlja resursima zajedničke imovine Društva, te donosi odluke koje su značajne za članove Društva, udrugu i razvoj planinarstva u svim područjima našeg djelovanja.

Članovi Upravnog odbora PD “Glas Istre” Pula izabrani su na Izvanrednoj Skupštini, održanoj 21.travnja 2017. godine sa četverogodišnjim mandatom za period 2017.-2021. godine.

Upravni odbor sastoji se od 7 članova:

Predsjednik – Željko Ravnić

Dopredsjednik – Vilim Boljunčić

Tajnica – Simona Mrlak

Gospodar planinarske kuće Korita – Sašo Trajčeski

Pročelnik za izleta – Zlatko Modrušan

Pročelnik Alpinističkog odsjeka – Aleksandar Čatić

Član upravnog odbora – Marija Valić Dobri

Uz podršku članova naše udruge, te za dobrobit našeg Društva zajedničkim radom, zalaganjem, idejama i iskustvom nastojimo u planinarskom duhu i etici njegovati ideje i naslijeđenu ostavštinu dugogodišnje priče pod prepoznatljivim imenom Planinarskog društva „Glas Istre“ Pula u želji da ih prenesemo na mlađe generacije.

I upravo to planinarsko naslijeđe, obvezuje nas na očuvanje i razvijanje temeljnih vrijednosti koje su generacije planinara prije nas započele i izgradile.

Upravni odbor