Planinarsko društvo Glas Istre organizira

01.-04.05.19. Omiš – Omiška Dinara – Biokovo

Polazak Veruda 7 00 , autobusni kolodvor 7 15

1.dan Polazak za Omiš. Zaustavljanje na rijeci Krupi. Od sela Golubić kreće se prema Krupi do Kudinog mosta. Nakon pauze povratak do autobusa i nastavak putovanja do Omiša. Organizirana večera, a nakon toga odlazak u kamp Galeb gdje ćemo biti smješteni u ¨mobil home¨kućicama.

2.dan Poslije doručka krećemo prema Makarskoj i iz Kotišine(botanički vrt) penjemo se prema Vošcu. Kod planinarske kuće Vošac radimo malo dužu pauzu. Spuštanje u Makar(6-7sati), gdje će nas čekati autobus.

3.dan Tura po Omiškoj dinari. Iz Omiša penjemo se do ¨fortice¨. Nakon razgledavanja I uživanju u pogledu na Omiš, kreće se naprijed po Omiškoj dinari do vrha ¨Kula¨(6-7 sati). Po povratku organizirana večera, a nakon večere povratak u kamp i odmor.

4.dan Poslije doručka spremanje stvari i odlazak iz kampa. Obilazak Ilirske riječne staze uz kanjon Cetine(4-5 sati). Po završetku ture vračamo se za Pulu(moguća organizacija ručka). Povratak u večernjim satima.

Cijena prijevoza 370 kn

Cijena noćenja u kampu Galeb – za tri noćenja cca 370 kn(cijena kućice+prijava+boravišna pristojba+čišćenje) – plaća se kampu

Uplate i prijave 20.02. i 27.02. od 19-20 sati u prostorijama društva

Voditelj izleta: Vilim Boljunčić 091 4011 404